Stala se Vaše společnost s ručením omezeným, Vaše akciová společnost nebo evropská společnost (SE) zbytečnou či problematickou? Pak přemýšlejte o likvidaci Vaší firmy.

 

V případě, že z jakéhokoliv důvodu nechcete ve své společnosti dále figurovat, pak je nejlepším řešením společnost odprodat novému zájemci společně s výmazem Vaší osoby z pozice statutárního orgánu. Ten za vás dotáhne proces likvidace do konce. Zároveň bude komunikovat s finančním úřadem případně jinými státními úřady a to tak, aby společnost postupně utlumila svoji činnost a byla zlikvidována. Tuto službu jsme schopni zajistit diskrétně a prakticky okamžitě. 

Před odprodejem společnosti je důležité mít jasno v tom, zda chcete také změnit název společnosti, případně její sídlo. Celý proces již zajistíme my. 

 

V dnešní moderní době plné konkurence napříč všemi odvětvími není lehké uspět. Pokud si myslíte, že nastal ten správný čas na prodej Vaší firmy z jakéhokoliv důvodu – obraťte se na nás. Odkupem Vaší firmy se všechny Vaše starosti stanou minulostí. Věříme, že krach společnosti může být výzvou pro nový začátek a jsme schopni Vám v tomto pomoci. 

 

Zajistíme Vám zájemce o odkup, připravíme potřebné dokumenty spojené s převodem společnosti a postaráme se o komunikaci s třetími stranami. Jaký bude konkrétní postup? Podívejte se na stránku proces.

 

Pro další informace či domluvení krátké schůzky nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na telefonním čísle +420 720 132 477 nebo na emailu info@bankrotfirem.cz

Příklady z praxe

“Není ostuda zbankrotovat. Je ostuda nerealizovat svoje podnikatelské sny ze strachu z bankrotu.”